23 січня 2013 р. у приміщенні Львівської обласної ради у форматі прес-конференції було представлено «Сторінки до підручника з історії», науковим редактором яких є завідувач Архіву Університету Ольга Осередчук. Це друге обговорення даного проекту. Попереднє відбулося під час презентації сторінок 1 листопада 2012 р. у Львівській обласній філармонії в рамках відзначення 94-річниці утворення ЗУНР.

«Сторінки до підручника з історії» було підготовлено з ініціативи постійної депутатської комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ ЛОР та головного управління з питань внутрішньої політики преси та інформації ЛОДА, за підтримки Львівського національного університету імені Івана Франка. Реалізація проекту здійснювалася у рамках виконання у 2012 р. Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012–2014 роки.

Автором назви проекту є проф. Ірина Калинець, науковий редактор – Ольга Осередчук . Автори тексту та упорядники (на кожній сторінці по-різному): проф. Віктор Голубко, Ольга Осередчук, Василь Герун, Володимир Іванченко, Тарас Гривул.

«Сторінки» присвячено чотирьом подіям-явищам: УПА, Голодомору 1932–1933 рр., Бою під Крутами, «Процесу 59-ти», – та чотирьом постатям української історії ХХ ст.: Степану Бандері, Євгену Коновальцю, Йосифу Сліпому та Роману Шухевичу. Ці теми становлять важливу складову української ідентичності, однак були вилучені зі шкільних підручників історії. Тому автори сторінок ставили собі за мету висвітлити питання, вивчення яких сприятиме розвитку громадянської та національної свідомості учнів.

Підготовлені стенди зручні для використання вчителем як додатковий, посібний матеріал, містять короткий текст, а також фотографії, архівні документи та спогади, що полегшує сприйняття учнями складної тематики.

«Сторінки» будуть поширені по школах та роздані вчителям для використання на уроках і виховних годинах.