Інтерв’юер: Запотоцький Михайло, студент магістерської програми історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка;
Дата інтерв’ю: 5 липня 2017 року;
Місце інтерв’ю: Відділ інформаційного забезпечення ЛНУ ім. І. Франка;
Мова інтерв’ю: українська;
Загальна тривалість запису: 1 год. 47 хв.
Інтерв’ю присвячене діяльності львівської психолога-волонтерки Світлани Булки. Світлана Юріївна розповіла про свою волонтерську діяльність під час Революції Гідності. Респондентка зазначила, що це не перша її практика, вона займалась волонтерською діяльністю під час подій Майдану 2004 р., а впродовж осені 2013 – зими 2014 р. була волонтером на київському Євромайдані – працювала в інформаційному відділі, займалась господарською діяльністю у наметовому містечку столиці.
Значна увага була присвячена волонтерській діяльності Світлани Юріївни на допомогу українській армії під час воєнних подій на Сході України. Респондентка розповіла, як вона починала займатись допомогою українським воїнам – збір речей першої необхідності у одній із аптек на вул. Дорошенка у Львові. Найбільше уваги приділено її діяльності як фахівця-психолога при реабілітаційній допомозі військовим у реабілітаційному центрі у Львові на вул. Кульпарківській.
Окремо йшлося про співпрацю з відомими львівськими волонтерами. Волонтерка, піаністка і композитор Тетяна Чайковська разом із пані Світланою організовують музичні вечори для бійців АТО у львівській кав’ярні-галереї «Штука». Волонтерка і координаторка ГІ «Волонтерська сотня Львів» Світлана Сидоренко, за словами оповідачки, є однією з найактивніших у Львові, налагодила співпрацю волонтерів та місцевої влади.
Світлана Булка розкрила власне бачення взаємодії волонтера і держави, волонтера і громадськості на сучасному етапі в Україні та зауважила, щоб стати волонтером потрібно просто бути небайдужим.
Формат запису: звукозапис, розшифрований текст;
Супровідні документи інтерв’ю: паспортний лист, дозвіл на використання матеріалів, програма поглибленого інтерв’ю, фотографії.
Доступ: кафедра новітньої історії України імені Михайла Грушевського.
фрагмент інтерв’ю (текст) фрагмент інтерв’ю (звукозапис)
♦ Про початок ♦ Про мотивацію ♦ Про арт-терапію для волонтерської діяльності воювати на Сході України воїнів в кав’ярні “Штука”
Супровідні матеріали:
♦ фотодокументи