Оповідач: Тимців Галина Іванівна, колишній диспетчер на ПАТ «Миколаївцемент» (раніше Миколаївський цементно-гірничий комбінат), м. Миколаїв Львівської області;
Інтерв’юер: Мазуренко Христина, студентка магістерської програми історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка;
Дата інтерв’ю: 5 березня 2017 року;
Місце інтерв’ю: помешкання респондента;
Мова інтерв’ю: українська;
Загальна тривалість запису: 4 год 16 хв 44 с.

Анотація: 

Інтерв’ю присвячене повсякденному життю пересічних жителів західноукраїнського регіону в радянський період. Респондентка розповідала про своє дитинство, юність та молодість, які припали на час існування СРСР; зосередилася на характеристиці тогочасного побуту, влучно наводячи приклади своїх рідних та оточення. Уточнюючі запитання стосувались житлового питання в СРСР, одягу, косметики, засобів гігієни, продуктового (не)забезпечення та харчування, дозвілля, шкільного та студентського життя, працевлаштування, державних і релігійних свят, політичного життя, медицини, ставлення до влади та самовизначення особи в радянський час.

Під час інтерв’ю лунали відверті відповіді на всі запитання, незалежно від тематики, простежувалася готовність до спілкування і розуміння важливості запису інтерв’ю на здавалося б не першорядну тему щоденного життя. Для висловлювань респонденки характерні експресія, незаангажованість і власний погляд на епоху в цілому та окремі її аспекти.

Архівний шифр: АУІ/13.
Формат запису: звукозапис, розшифрований текст;
Супровідні документи інтерв’ю: паспортний лист, дозвіл на використання матеріалів, програма поглибленого інтерв’ю, фотографії.
Доступ: кафедра новітньої історії України імені Михайла Грушевського.

Публікація онлайн:                                                       

фрагмент інтерв’ю (текст)                  фрагмент інтерв’ю (звукозапис)    

 

Про радянське         ♦ Про модний і дефіцитний      ♦ Про Великодні  свята                дитинство                          одяг у 80-ті рр.                                                            

        

                               

Супровідні матеріали:

      ♦ фотодокумент