(звіт про діяльність Сектору формування архівних фондів за січень-серпень 2012 року)

Важливим напрямом діяльності Архіву є приймання на зберігання документів від факультетів та структурних підрозділів університету. Оскільки Архів спільно з відділом кадрів та загальною канцелярією здійснює методичне керівництво і контроль за формуванням справ, консультації для відповідальних працівників структурних підрозділів університету щодо оформлення документів для передачі в архів проводяться постійно.

Про результати співпраці між Архівом та працівниками підрозділів і факультетів свідчить кількість оформлених та переданих на зберігання документів. За період від січня до серпня 2012 року працівниками Архіву прийнято 6238 особових справ студентів та працівників, документів постійного та тимчасового терміну зберігання, в тому числі від факультетів:

біологічного прийнято 106 о/с;

географічного – 612 о/с;

геологічного – 232;

економічного – 279 о/с;

електроніки – 494 о/с;

журналістики – 98 о/с;

іноземних мов – 652 о/с;

історичного – 48 о/с;

культури і мистецтв – 281 о/с;

міжнародних відносин – 310 о/с;

механіко-математичного – 392 о/с;

прикладної математики та інформатики – 1089 о/с;

фізичного – 152 о/с;

філологічного – 356 о/с;

філософського – 163 о/с;

хімічного – 74 о/с;

юридичного – 309 о/с.

Крім цього, триває робота над упорядкуванням та оформленням особових справ студентів гуманітарно-природничого факультету Інституту післядипломної освіти. Робота з особовими справами ІПО здійснюється за безпосередньої допомоги працівників Архіву.