Оповідач: Юзепчук Тетяна Миколаївна, голова правління благодійного фонду «Подих надії нації» м. Хмельницький, волонтерка на Євромайдані та під час війни на сході України, допомагає важко хворим серцево-судинними захворюваннями і онкохворим, масажистка;
Інтерв’юер: Мазурець Анна, студентка історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка;
Дата інтерв’ю: 20 липня 2017 року;
Місце інтерв’ю: м. Хмельницький;
Мова інтерв’ю: українська;
Загальна тривалість запису: 43 хв.

Анотація: 
Інтерв’ю розпочинає розповідь про волонтерський рух на Євромайдані – початок діяльності та мотивацію. Респондентка більш докладно розповіла про образ волонтера, неодноразово наголошувала, що волонтер/ка – це перш за все людина, і їхня допомога надається добровільно та безкорисно. Тетяна Юзепчук зупинилася на проблемі ставлення держави до волонтерського руху і відсутності допомоги з її боку, аргументувала свою думку щодо ненадання волонтерам статусу учасника бойових дій. Респондентка на власному прикладі засвідчила, яким є справжній волонтер, – людина, яка не лише глибоко поважає героїв, які відстоюють честь і свободу України, а й робить усе, щоб хоча б чимось їм допомогти.

Архівний шифр: АУІ/9.
Формат запису: звукозапис, розшифрований текст;
Супровідні документи інтерв’ю: паспортний лист, дозвіл на використання матеріалів, програма поглибленого інтерв’ю, фотографії.
Доступ: кафедра новітньої історії України імені Михайла Грушевського.
        Публікація онлайн:                                     Супровідні документи:

  фрагмент інтерв’ю (текст)                                 

        ♦ Про початки                                          ♦ фотодокументи

волонтерської діяльності