Оповідач:

Барчишин Людмила Володимирівна, вчитель української мови та літератури;

Інтерв’юер: Оліярник Оксана, студентка історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка;
Дата інтерв’ю: 10 квітня 2016 року;
Місце інтерв’ю: помешкання респондента;
Мова інтерв’ю: українська;
Загальна тривалість запису: 49 хв 26 с.
Інтерв’ю на сайт підготувала: Чорна Христина, студентка магістерської програми історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Анотація: 

Інтерв’ю присвячене конструюванню чоловічих образів. Розмова велась за тематичними сюжетами: моделі справжнього чоловіка, почуття гумору та сльози на очах чоловіка, праця і фінансове питання, (не)балакучий і (не)уважний чоловік, роль батька у сім’ї та у вихованні дитини, чоловіча дружба, образ справжнього чоловіка в літературі та кіно, чи пліткують чоловіки, сімейний бюджет, жертовність у сім’ї, чоловік-лідер і роль жінки в цьому, чоловік-егоїст, уважний чоловік та інші. Цікаві міркування оповідачка висловлює у блоці питань про чоловічу увагу. Незвичними були міркування про чоловічих персонажів, де оповідачка відзначила, що зараз дуже мало справжніх чоловіків і, що дівчата навіть не мають за кого заміж йти. Загалом інтерв’ю пронизане щирими відповідями та відвертістю з боку респондентки.

Архівний шифр:
Формат запису: звукозапис, розшифрований текст;
Супровідні документи інтерв’ю: паспортний лист, дозвіл на використання матеріалів, програма поглибленого інтерв’ю;
Доступ:
                                                                 Публікація онлайн: 

  фрагмент інтерв’ю (текст)                                                       

Поєднані матеріали: