Протягом 18-19 травня працівники Архіву Університету брали участь у відзначенні Днів Львівського національного університету імені Івана Франка у Вроцлавському Університеті. Мета науково-культурного заходу полягала в обговоренні традицій та майбутнього двох вузів за польсько-українським круглим столом.

В рамках святкування Архів презентував документальну двомовну виставку “Станіслав Кульчинський – ректор двох університетів”. У ній було представлено різні періоди життя і діяльності відомого біолога: Краківський, Львівський, Вроцлавський. Найширше висвітлений Львівський період, який був представлений матеріалами Архіву Університету та Державного архіву Львівської області. З метою пошуку матеріалів із інших періодів життя відомого науковця було налагоджено співпрацю з архівом Вроцлавського Університету та Архівом Ягеллонського Університету у Кракові. Урочисте відкриття виставки розпочалося промовами керівників обох архівів – Терези Сулеї та Ольги Осередчук. На відкритті виставки були присутні ректори університетів: Вроцлавського – Марек Боярський та Львівського – Іван Вакарчук, а також адміністрація університетів.

В рамках святкування днів Львівського університету у Вроцлаві між командами, учасниками яких були архівісти та студенти двох університетів, проведено конкурс на знання історії вузів. Змагання проходило в дружній атмосфері у Сілеському салоні при університеті, який тривалий час був місцем зустрічі вроцлавської інтелігенції.

Зустріч наших архівістів з архівістами Вроцлавського Університету є позитивним досвідом для плідної співпраці на ниві архівної справи.